Меню сайту


Міні-чат
200


Форма входу


Друзі сайту

Велосайт про велосипед!

Раскрутка сайта, Оптимизация сайта, Продвижение сайта, Реклама!Rambler's Top100[Vox.com.ua] Портал українця




Статистика




[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: velozoom, Roteyro  
Велофорум » Залізяки » Все по ремонту велосипедів » У кого які проблеми із велосипедом-пишіть сюди! (Допоможемо із вирішенням технічних проблем з велосипедом!)
У кого які проблеми із велосипедом-пишіть сюди!
ГостьДата: Середа, 03.09.2008, 12:23 | Повідомлення # 16
Група: Гість





Звиняйте за неточність! cool

Механізм який дозволяе заднім зіркам крутитись назад і фіксуватися при русі педалів вперед (короче воно ще тріщить коли педалі не крутиш)

І ще як забрати стуки передноьго амортизатора коли піднімаеш його доверху

 
ГостьДата: Середа, 03.09.2008, 22:02 | Повідомлення # 17
Група: Гість





[quote=Гость]І ще як забрати стуки передноьго амортизатора коли піднімаеш його доверху [/quote]
Никак (хотя есть малая вероятность ето устранить если перебрать вилку) а так только менять.
[quote=Гость]Механізм який дозволяе заднім зіркам крутитись назад і фіксуватися при русі педалів вперед (короче воно ще тріщить коли педалі не крутиш) [/quote]
1. менять звезды. и цепь.
2. купить б/у звезды достать трещетку вставить в свои звезды.
 
ГостьДата: Субота, 13.09.2008, 10:49 | Повідомлення # 18
Група: Гість





В мене за пів року полетіло 3 задніх зірочки. Чому завжди коли я їх промию ВД-40 через дня два вони починають тріщати...
 
ShenkerДата: Субота, 13.09.2008, 21:20 | Повідомлення # 19
Рядовой
Група: Модератори
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Відсутній
У мене після ВД 40 тріщав ланцюг од того, що бруд відмивається, а пісок лишається, він у ланцюгу і тріщить
 
ГостьДата: Неділя, 04.09.2011, 17:49 | Повідомлення # 20
Група: Гість





Привіт, у мене проблема! Не можу знайти гак (петух) для рами. Виробник Lee Cougan, модель Revenge All, ось фото: http://s11.radikal.ru/i184/1109/4b/a4bc5b7ea400.jpg
 
НазарДата: Середа, 02.04.2014, 16:20 | Повідомлення # 21
Група: Гість





що робити якщо у велика ходить зднє колесо коли їдеш. я вже все перепробував і підшибники усі на місці. але шприхи не натягнуті може бути через це.допоможітї будь-ласка.ну іще переднє але я думаю там в середині була втулка потріскна я думаю через це sad
 
ГостьДата: Субота, 19.04.2014, 13:05 | Повідомлення # 22
Група: Гість





Добрий день! Заднє колесо потрібно відцентрувати у найближчій веломайстерні. Переднє потрібно ремонтувати.
 
Велофорум » Залізяки » Все по ремонту велосипедів » У кого які проблеми із велосипедом-пишіть сюди! (Допоможемо із вирішенням технічних проблем з велосипедом!)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024